drven duguljast trening vítěz motýlek olympiáda 2012 nemoj Kuhati Car

OBRAZEM: Osmnácté olympijské zlato a šmitec, legendární Phelps se loučil -  Deník.cz
OBRAZEM: Osmnácté olympijské zlato a šmitec, legendární Phelps se loučil - Deník.cz

V předběžné nominaci na olympijské hry v Tokiu je 100 českých sportovců,  nejvíce je atletů | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
V předběžné nominaci na olympijské hry v Tokiu je 100 českých sportovců, nejvíce je atletů | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Hry v Londýně začaly, oheň zapálilo sedm britských sportovních nadějí -  iDNES.cz
Hry v Londýně začaly, oheň zapálilo sedm britských sportovních nadějí - iDNES.cz

Mezinárodní olympijský den po celém Česku oslaví přes 70 tisíc běžců, mezi  nimi i olympijský vítěz Svoboda | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Mezinárodní olympijský den po celém Česku oslaví přes 70 tisíc běžců, mezi nimi i olympijský vítěz Svoboda | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Díky olympijskému oblečení byli Češi za hvězdy. V Londýně to chtějí  zopakovat - Sport.cz
Díky olympijskému oblečení byli Češi za hvězdy. V Londýně to chtějí zopakovat - Sport.cz

Zlatá rozlučka! Phelps uzavřel kariéru 18. olympijským triumfem - Sport.cz

Češi na LOH v Tokiu 2021: Seznam a galerie českých sportovců - CNN Prima  NEWS
Češi na LOH v Tokiu 2021: Seznam a galerie českých sportovců - CNN Prima NEWS

Sportovní historik: První olympijský vítěz dostal za odměnu celou vesnici -  Deník.cz
Sportovní historik: První olympijský vítěz dostal za odměnu celou vesnici - Deník.cz

Olympiáda Bolka a Lolka — Pořady — Déčko — Česká televize

Baumrtová do finále nepostoupila, Phelps má 17. olympijskou medaili -  Deník.cz
Baumrtová do finále nepostoupila, Phelps má 17. olympijskou medaili - Deník.cz

Michael Phelps – Wikipedie

Plavkyně Ledecky získala na osmistovce už sedmé olympijské zlato, Dressel  vyhrál v rekordu | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Plavkyně Ledecky získala na osmistovce už sedmé olympijské zlato, Dressel vyhrál v rekordu | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Baumrtová do finále nepostoupila, Phelps opět triumfoval - Sport.cz

Olympijská vlajka přistála v Riu. Přivítal ji jásot, ale i protesty -  iDNES.cz
Olympijská vlajka přistála v Riu. Přivítal ji jásot, ale i protesty - iDNES.cz

Holýma rukama pobil vojáky, teď nesl olympijskou pochodeň. Indie zuří -  Seznam Zprávy
Holýma rukama pobil vojáky, teď nesl olympijskou pochodeň. Indie zuří - Seznam Zprávy

Seemanová doplavala ve finále olympijského závodu šestá, znovu překonala  český rekord | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Seemanová doplavala ve finále olympijského závodu šestá, znovu překonala český rekord | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Sportovec roku v poločase: Ani olympijské medaile na desítku nestačily -  Sport.cz
Sportovec roku v poločase: Ani olympijské medaile na desítku nestačily - Sport.cz

London 2012: Czech Republic's David Svoboda wins modern pentathlon gold |  Olympics 2012: modern pentathlon | The Guardian
London 2012: Czech Republic's David Svoboda wins modern pentathlon gold | Olympics 2012: modern pentathlon | The Guardian